Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło lipca

O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie.

List do Filipian 1,9

VI Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 18 lutego na sali gimnastycznej w Ustroniu-Nierodzimiu odbył się VI Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Biskupa Diecezji Cieszyńskiej zorganizowany przez parafie w Skoczowie i Bładnicach. W turnieju wzięło udział 66 zawodników z 10 okolicznych parafii i  rywalizowano w 5 kategoriach wiekowych. Zebranych uczestników krótkim słowem i modlitwą przywitał ks. dr bp Adrian Korczago.

 

Zdecydowanie zwyciężyła parafia ze Skoczowa, która wygrała już kolejny turniej! Kolejne miejsca na podium zajęły: Parafia Wisła Malinka i ex aequo na trzecim miejscu Parafie Bładnice i Wisła Czarne. Serdecznie gratulujemy! Zwycięzców poszczególnych kategorii nagrodzono medalami, dyplomami i literaturą chrześcijańską.

 

Jak co roku cieszy duża liczba dzieci i młodzieży, jak również mężczyzn w sile wieku. Więcej kobiet w przyszłości będzie mile widziane :)

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za chęć rywalizacji i spotkania się w kręgu Bożej rodziny. Cieszymy się, że oprócz uczestnictwa w nabożeństwach i życiu swojej parafii możemy integrować się również na płaszczyźnie sportowej.

 

Do zobaczenia na kolejnym turnieju, już za rok!

 

 

 

 

 

Pełna galeria zdjęć dostępna tutaj:

https://www.flickr.com/photos/marekmichalik/sets/72157677080398013/

 

Edyta Kral