Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło kwietnia

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma go tu, ale wstał z martwych.

Łk 24,5-6

Wydarzenia

 • Szkolenie dla nauczycieli szkółek niedzielnych w Dzięgielowie

  Parafia w Dzięgielowie przynajmniej raz w roku organizuje szkolenie dla osób prowadzących i pomagających w prowadzeniu zajęć szkółki. Mamy ponad 20 osób w różnym wieku (chociaż przeważa młodzież), które oddają się Bogu do dyspozycji, aby głosić dzieciom Ewangelię.

 • Listopadowy Wieczór Chwały

  Za nami listopadowy Wieczór Chwały w Dzięgielowie. Miał on miejsce, tradycyjnie już, w trzecią sobotę miesiąca, czyli 19 listopada2016 r.

 • Srebrne Cieszynianki

  W narodowe Święto Niepodległości w dniu 11 listopada 2016 r. w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się uroczysta Sesja Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej, podczas której wręczone zostały laury srebrnych i złotej „Cieszynianki” za rok 2016.

 • Wisła otworzyła archiwum

  Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia 10 listopada 2016 r. zorganizowały konferencję pt. „Źródła do dziejów Wisły. Zasób Archiwum Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle”, która odbyła się w Domu Zborowym.

 • Medal za popularyzację Biblii

  W piątek, 4 listopada 2016 r. odbyła się w Wiśle konferencja poświęcona jubileuszowi 200 lat istnienia Towarzystwa Biblijnego w Polsce. Dyrektor Małgorzata Platajs razem z pracownikami Towarzystwa przedstawiła historię wydawnictwa i jego bieżącą działalność. Towarzystwo Biblijne w Polsce przyznało medal radcy Maciejowi Oczkowskiemu.

Strony: « Poprzednia 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 83 Następna »