Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło lipca

O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie.

List do Filipian 1,9

Wydarzenia

 • Adwentowy Zwiastun Ewangelicki

  Z jednej strony jesienna szaruga, z drugiej pospiech przedświątecznych przygotowań. Jak się od tego zdystansować, radzi w adwentowym numerze „Zwiastuna Ewangelickiego” 22/2016 ks. Marcin Rayss: Oczekując przyjścia Pana postarajmy się spojrzeć na świat z perspektywy Bożego dziecka, które w każdej życiowej sytuacji ma oparcie w miłującym Ojcu.

 • Nowa książka na jubileusz 500 lat Reformacji

  Książka Reformacja. Historia i teologia luterańskiej odnowy Kościoła w Niemczech w XVI wieku cz. 1 wydana przez Wydawnictwo Augustana opisuje w przystępny sposób wydarzenia, polityczne tło oraz kluczowe zagadnienia reformacyjnej teologii.

 • Diecezjalny Turniej Gier Planszowych w Goleszowie

  W piątek, 11 listopada 2016 r. już po raz drugi odbył się Diecezjalny Turniej Gier Planszowych w Goleszowie. Od wczesnych godzin porannych grupa ponad 30 osób rywalizowała ze sobą w 12 różnych grach jednocześnie mając okazję do nawiązania nowych znajomości.

 • Szkolenie dla nauczycieli szkółek niedzielnych w Dzięgielowie

  Parafia w Dzięgielowie przynajmniej raz w roku organizuje szkolenie dla osób prowadzących i pomagających w prowadzeniu zajęć szkółki. Mamy ponad 20 osób w różnym wieku (chociaż przeważa młodzież), które oddają się Bogu do dyspozycji, aby głosić dzieciom Ewangelię.

 • Listopadowy Wieczór Chwały

  Za nami listopadowy Wieczór Chwały w Dzięgielowie. Miał on miejsce, tradycyjnie już, w trzecią sobotę miesiąca, czyli 19 listopada2016 r.

Strony: « Poprzednia 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 84 Następna »