Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • Listopadowy Wieczór Chwały

  Za nami listopadowy Wieczór Chwały w Dzięgielowie. Miał on miejsce, tradycyjnie już, w trzecią sobotę miesiąca, czyli 19 listopada2016 r.

 • Srebrne Cieszynianki

  W narodowe Święto Niepodległości w dniu 11 listopada 2016 r. w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się uroczysta Sesja Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej, podczas której wręczone zostały laury srebrnych i złotej „Cieszynianki” za rok 2016.

 • Wisła otworzyła archiwum

  Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia 10 listopada 2016 r. zorganizowały konferencję pt. „Źródła do dziejów Wisły. Zasób Archiwum Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle”, która odbyła się w Domu Zborowym.

 • Medal za popularyzację Biblii

  W piątek, 4 listopada 2016 r. odbyła się w Wiśle konferencja poświęcona jubileuszowi 200 lat istnienia Towarzystwa Biblijnego w Polsce. Dyrektor Małgorzata Platajs razem z pracownikami Towarzystwa przedstawiła historię wydawnictwa i jego bieżącą działalność. Towarzystwo Biblijne w Polsce przyznało medal radcy Maciejowi Oczkowskiemu.

 • Z Biblią na co dzień 2017

  W tym roku już po raz kolejny Wydawnictwo Augustan proponuje specjalne wydanie książki "Z Biblią na co dzień" z wybraną okładkę z własnym imieniem i nazwiskiem.

Strony: « Poprzednia 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 83 Następna »