Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • Zwierzchnika diecezji bielsko - żywieckiej bp Roman Pindel w Dzięgielowie

  W ramach wizytacji zwierzchnika diecezji bielsko - żywieckiej bp Romana Pindla w Parafii Rzymskokatolickiej Św. Jerzego w Puńcowie, której obszar duszpasterski obejmuje Dzięgielów, Biskup postanowił spotkać się w środę, 21 września 2016 najpierw z uczniami Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie, której ponad 50 % stanowią również ewangelicy.

 • Sola Scriptura 2016/17

  Po raz kolejny Wydawnictwo Augustana i Generalny Wizytator Nauczania Kościelnego organizują Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Sola Scriptura 2016/2017” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

 • "Prezent pod choinkę"

  Czy miłość można spakować do pudełka po butach? Uczestnikom akcji "Prezent pod choinkę" udało się to już ponad 65 tysięcy razy! Uczestnikiem tej akcji charytatywnej dla dzieci może zostać każdy. Już dziś.Akcja "Prezent pod choinkę" rozpoczyna się po raz 16. Aby prezenty dotarły do dzieci na czas trzeba działać już dziś.

 • XXV jubileuszowe Ogólnopolskie Forum Kobiet Luterańskich

  XXV  jubileuszowe Ogólnopolskie Forum Kobiet Luterańskich, które odbyło się w dniach 16-18 września 2016 r. w Centrum Luterańskim w Warszawie to czas refleksji, podsumowań, ale też  snucia marzeń i czynienia planów.

 • „Jedynie w Chrystusie” - spotkanie luteran Kościoła Luterańskiego Synodu Missouri (LCMS)

  „Jedynie w Chrystusie” (In Christ alone) – pod takim hasłem odbywał się kolejny ogólnonarodowy zjazd młodzieży (National Youth Gathering) Kościoła Luterańskiego Synodu Missouri (LCMS) w USA. W dniach 16 -20 lipca 2016 r. do Nowego Orleanu przybyło ponad 25 tys. młodych ludzi. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zaproszono również delegatów parafii w Dzięgielowie.

Strony: « Poprzednia 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 83 Następna »