Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło czerwca

Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi.

Dzieje Apostolskie 5,29

Wydarzenia

 • Ewangelizacja wielkanocna

  W Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia 2017 r. odbyła się w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie popołudniowa Diecezjalna Ewangelizacja Wielkanocna. Prowadził ją miejscowy proboszcz, a zarazem duszpasterz diakonatu oraz wicedyrektor domów opieki ks. Marek Londzin. Słowo Boże zwiastował ks. Bogdan Wawrzeczko ze Skoczowa. Na ewangelizacji obecna była także grupa jego byłych parafian z Węgrowa.

 • Bezsenna - czyli dobra noc

  Co roku, już od 20 lat, późnym wieczorem młodzi ludzie i nie tylko spotykają się, aby wspólnie w wielkiej społeczności przeżywać czas zadumy i rozmyślań, jakim jest pamiątka ukrzyżowania Jezusa, ale także – już po północy – radować się ze zmartwychwstania Pana.

 • Wielkotygodniowe odwiedziny w domach opieki

  Biskup Adrian Korczago w Wielkim Tygodniu odwiedził mieszkańców domów opieki na terenie diecezji cieszyńskiej.

 • Wieczerza Paschalna

  10 kwietnia w restauracji "Pod Tułem" w Cisownicy odbyła się piąta Kolacja Paschalna organizowana przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Dzięgielowie.

 • 25 lat Augustany

  Jubileusz 25 lat istnienia obchodziły 8 kwietnia br. w Bielsku-Białej Wydawnictwo Augustana i Drukarnia Augustana. Przed ćwierć wiekiem działalność rozpoczynały wspólnie pod nazwą Ośrodek Wydawniczy Augustana.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 84 Następna »