Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło kwietnia

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma go tu, ale wstał z martwych.

Łk 24,5-6

Wydarzenia

 • ŚDM 2017 w kościele Jezusowym w Cieszynie

  W pierwszy piątek marca, jak nakazuje tradycja ŚDM, 3.3.2017r., zostało odprawione w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo, do którego liturgię napisały chrześcijanki z Filipin. Hasło: Czy jestem wobec ciebie niesprawiedliwy? - przeplatało się pomiędzy dynamicznym śpiewem Chóru Kościelnego pod dyrekcją diak. Joanny Sikory a liturgią - czytaną przez panie: Łucję Macurę, Dorotę Krzywoń, Dominikę Sabelę pod kierunkiem pastorowej Oliwii Madzi.

 • Diecezjalna Konferencja Duchownych w Wiśle

  Duchowni swoją kolejną konferencję przeżyli tym razem w Wiśle. Była to wyjątkowa konferencja, bo połączona z rozpoczęciem czasu pasyjnego.

 • Diecezjalny Zjazd Konfirmantów

  Grupa ok. 350 konfirmantów spotkała się w ostatnią sobotę lutego w Drogomyślu na pierwszym diecezjalnym zjeździe konfirmantów. Tematyka zjazdu dotyczyła Małego katechizmu Marcina Lutra. Organizatorzy za pomocą różnych elementów dostosowanych do zainteresowań i potrzeb młodych ludzi starali się jak najciekawiej zaprezentować zagadnienia, które konfirmanci poznają podczas przygotowania do konfirmacji.

 • Spotkanie proboszczów i kuratorów parafii diecezji cieszyńskiej

  We wtorek 21 lutego w Goleszowie odbyło się kolejne spotkanie proboszczów i kuratorów wszystkich parafii diecezji cieszyńskiej. Spotkanie dotyczyło przedstawienia oferty ubezpieczenia zbiorowego dla całej diecezji oraz wizji funkcjonowania diecezji w latach 2017-2025.

 • VI Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego

  W sobotę 18 lutego na sali gimnastycznej w Ustroniu-Nierodzimiu odbył się VI Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Biskupa Diecezji Cieszyńskiej zorganizowany przez parafie w Skoczowie i Bładnicach. W turnieju wzięło udział 66 zawodników z 10 okolicznych parafii i rywalizowano w 5 kategoriach wiekowych.

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 83 Następna »