Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • Rekolekcje pasyjne dla sióstr diakonis

  "Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią" - pod takim hasłem w domu sióstr diakonis "Eben-Ezer" odbywały się dwudniowe rekolekcje pasyjne 8 i 9 marca 2017 roku, które prowadzili bp Adrian Korczago oraz ks. Piotr Sztwiertnia.

 • Obrady I sesji Synodu Diecezji VI kadencji

  W sobotę 4 marca w Bielsku-Białej odbyła się I sesja synodu diecezjalnego VI kadencji. Podczas synodu podsumowano rok 2016 oraz wybrano nową radę diecezjalną, komisję rewizyjną, a także delegatów świeckich do Synodu Kościoła.

 • Światowy Dzień Modlitwy w Jaworzu

  W pierwszy piątek marca (3.03.2017) tradycyjnie przeżywaliśmy nabożeństwo Światowego Dnia Modlitwy. W tym roku liturgię nabożeństwa pod hasłem: „Czy jestem wobec ciebie niesprawiedliwy?” przygotowały chrześcijanki z Filipin. Nabożeństwo w kościele w Jaworzu zgromadziło na wspólnej modlitwie liczne grono parafian.

 • Światowy Dzień Modlitwy w Bielsku

  Tradycyjnie już w pierwszy piątek marca w wielu parafiach w ramach tygodniowego nabożeństwa pasyjnego odbył się Światowy Dzień Modlitwy, który w tym roku przypadł na dzień 3 marca. Parafia Ewangelicko-Augsburska Bielsko zapraszając do współpracy Parafie Ewangelickie w Białej oraz w Starym Bielsku przygotowała nabożeństwo w barwnej i niecodziennej odsłonie.

 • ŚDM 2017 w kościele Jezusowym w Cieszynie

  W pierwszy piątek marca, jak nakazuje tradycja ŚDM, 3.3.2017r., zostało odprawione w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo, do którego liturgię napisały chrześcijanki z Filipin. Hasło: Czy jestem wobec ciebie niesprawiedliwy? - przeplatało się pomiędzy dynamicznym śpiewem Chóru Kościelnego pod dyrekcją diak. Joanny Sikory a liturgią - czytaną przez panie: Łucję Macurę, Dorotę Krzywoń, Dominikę Sabelę pod kierunkiem pastorowej Oliwii Madzi.

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 83 Następna »