Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło kwietnia

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma go tu, ale wstał z martwych.

Łk 24,5-6

Wydarzenia

 • Ekumeniczny koncert kolęd "Bóg się rodzi pod Czantorią" w Ustroniu

  W Święto Epifanii 6 stycznia 2017 roku w kościele ewangelicko-augsburskim ap. Jakuba Starszego w Ustroniu odbył się ekumeniczny koncert "Bóg się rodzi pod Czantorią". Licznie zgromadzeni słuchacze mogli wysłuchać występów chórów i solistów, którzy dzielili się swoim talentem otrzymanym od Boga.

 • Diecezjalna Konferencja Duchownych w Bielsku

  4 stycznia w budynku "Augustany" duchowni diecezji cieszyńskiej spotkali się na pierwszej konferencji w 2017 roku.

 • Prezydent Andrzej Duda na koncercie kolęd

  Za nami trzy Wieczory Kolęd w kościele ap. Piotra i Pawła w Wiśle. Prezydent RP Andrzej Duda razem z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w Wieczorze Kolęd w wiślańskim kościele, który odbył się w czwartek 29 grudnia 2016 r.


 • Reformacyjny Konkurs Plastyczny 2016

  W ramach przygotowań do obchodów 500 lat Reformacji Wydawnictwo Augustana organizuje już kolejny raz Ogólnopolski Reformacyjny Konkurs Plastyczny. 28 grudnia br. komisja diecezjalna wybrała najlepsze prace w trzech grupach wiekowych. Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych uczestników Reformacyjnego Konkursu Plastycznego – SOLA SCRIPTURA zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 14 stycznia 2017 r. (sobota) w kościele  ewangelickim w Ustroniu o godz. 11.30.

 • Życzenia Biskupa Kościoła Jerzego Samca

  Życzę Wam wszystkim, by Jezus Chrystus stał się pokojem w Waszych rodzinach, domach, miastach, w całym kraju. Byśmy nieśli Jego przesłanie o pokoju innym i potrafili wzajemnie się szanować i rozumieć. Niechaj Boże Narodzenie będzie czasem prawdziwego pojednania.