Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło lipca

O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie.

List do Filipian 1,9

Wydarzenia

 • Konferencja Delegatek Kół Pań

  W sobotę, 10 maja 2014r. w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej, odbyła się organizowana corocznie przez Diecezjalną Komisję Kobiet Diecezji Cieszyńskiej KEA w RP Konferencja Delegatek Kół Pań.


 • Spotkanie katechetów

  Katecheci pracujący w diecezji cieszyńskiej spotkali się na kolejnym spotkaniu, aby ponieść swoje umiętenosci pedagogiczne. Spotkanie odbyło się w czwartek, 8 maja 2014r. w parafii w Skoczowie.

 • Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej

  W dniach 1-4 maja 2014 roku w Sycowie odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej, których celem jest integracja poprzez rywalizację i udział w konkurencjach sportowych wielu dyscyplin.

 • Motocykliści rozpoczęli sezon

  Kilkudziesięciu motocyklistów z różnych kościołów rozpoczęło w niedzielę sezon w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej w filiale w Szczyrku Salmopolu.

  Nabożeństwo poprowadzili ks. Jan Byrt ze Szczyrku i ks. prob. Henryk Mach z Białej.

 • Rok katechizmu - Katechizm ks.K.Kotschego

  Rok 2014 jest „Rokiem katechizmu”. PTEw w Ustroniu zorganizowało spotkanie poświęcone polskim tłumaczeniom Małego katechizmu ks. Marcina Lutra. W 1833 r. wieloletni proboszcz parafii w Ustroniu ks. Karol Kotsche, wydał w Brnie własne tłumaczenie katechizmu pt.„Katechizm doktora Marcina Lutra”.

Strony: « Poprzednia 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 84 Następna »