Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło czerwca

Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi.

Dzieje Apostolskie 5,29

Wydarzenia

 • IX Ekumeniczny Maraton Biblijny

  13 stycznia 2017 r. w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej po raz dziewiąty odbył się Ekumeniczny Maraton Biblijny. Przedstawiciele Kościołów chrześcijańskich, władz samorządowych, służb mundurowych, dziennikarze, działacze społeczni oraz członkowie różnych organizacji na Podbeskidziu - łącznie 25 osób - odczytało 11 pierwszych rozdziałów Dziejów Apostolskich.

 • Spotkanie samorządowców ewangelików

  Biskup Diecezji Cieszyńskiej razem z Parafią Ewangelicko-Augsburską w Wiśle byli organizatorami spotkania samorządowców ewangelików. Spotkanie odbyło się w Święto Epifanii, 6 stycznia 2017 r. i rozpoczęło się nabożeństwem w kościele ap. Piotra i Pawła w Wiśle.

 • Ekumeniczny koncert kolęd "Bóg się rodzi pod Czantorią" w Ustroniu

  W Święto Epifanii 6 stycznia 2017 roku w kościele ewangelicko-augsburskim ap. Jakuba Starszego w Ustroniu odbył się ekumeniczny koncert "Bóg się rodzi pod Czantorią". Licznie zgromadzeni słuchacze mogli wysłuchać występów chórów i solistów, którzy dzielili się swoim talentem otrzymanym od Boga.

 • Diecezjalna Konferencja Duchownych w Bielsku

  4 stycznia w budynku "Augustany" duchowni diecezji cieszyńskiej spotkali się na pierwszej konferencji w 2017 roku.

 • Prezydent Andrzej Duda na koncercie kolęd

  Za nami trzy Wieczory Kolęd w kościele ap. Piotra i Pawła w Wiśle. Prezydent RP Andrzej Duda razem z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w Wieczorze Kolęd w wiślańskim kościele, który odbył się w czwartek 29 grudnia 2016 r.


Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 84 Następna »