Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło lipca

O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie.

List do Filipian 1,9

Wydarzenia

 • Ewangelickie projekty obywatelskie

  Do 11 kwietnia  2014 r.  mieszkańcy Bielska-Białej mogą oddawać swoje głosy na projekty Budżetu Obywatelskiego.  Te, które otrzymają największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane. Ewangelików mogą zainteresować dwa z nich.

 • Kobiety, jakie jesteśmy?

  11 marca 2014 r. w Goleszowie spotkały się  panie  na kolejnym podwieczorku. Tym razem temat brzmiał: Kobiety, jakie jesteśmy?

 • Młodzi luteranie grają w siatkówkę

  Turniej siatkarski czterech parafii: Cisownica, Dzięgielów, Skoczów, Ustroń rozpoczął się od pierwszego  z czterech turniejów,  w niedzielne popołudnie, 30 marca 2014 r., w sali gimnastycznej szkole podstawowej w Dzięgielowie.

 • 100-lecie urodzin ks. Alfreda Jaguckiego

  W piątek 21 marca 2014 r. przypadła 100. rocznica urodzin ks. Alfreda Jaguckiego.

  Z tej okazji Polskie Towarzystwo Ewangelickie, oddział w Cieszynie, 20 marca br. zorganizowało spotkanie poświęcone duchownemu, a w parafiach ewangelickich w Cieszynie i Dzięgielowie odbyły się 23 marca br. nabożeństwa wspomnieniowe.

 • Rekolekcje dla członków rad parafialnych w Ustroniu i Jaworzu

  W sobotę, 22 marca 2014 roku odbyły się w parafii ewangelickiej w Ustroniu rekolekcje dla czlonków radnych parafialnych diecezji cieszyńskiej, członków synodu diecezjalnego i duszpasterzy. Natomiast 5 kwietnia 2014 r. radni spotkali się na rekolekcjach w Jaworzu.