Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • Synod diecezji cieszyńskiej w Bielsku-Białej

  Synod diecezji cieszyńskiej zebrał się na kolejnej sesji w niedzielę 23 lutego 2014 r. w sali Budynku Augustany w Bielsku-Białej.

 • Trzymaj się liny - spotkanie dla kobiet w Ustroniu

  W poniedziałek, 17 stycznia, na zaproszenie pani pastorowej Kariny Wowry salę parafialną wypełniły kobiety z Ustronia, Lipowca, Polany i Dobki. Starsze, młodsze i całkiem młode zasiadły przy pięknie nakrytych i smacznie zastawionych stołach, aby w milej atmosferze posłuchać wykładu Doris Schulte z niemieckiej Misji Neues Leben, czyli Nowe Życie.

 • Spotkania parafialne z Wilfriedem Schulte

  W dniach 13- 19 lutego parafie w Wiśle Malince oraz w Dzięgielowie zorganizowały kolejny wspólny projekt, w ramach którego gościliśmy dyrektora Misji „Neues Leben” z Niemiec Wilfrieda Schulte oraz jego żonę, ewangelistkę i wykładowczynię Doris Schulte.

 • Co niezbędne dla chrześcijan

  Nowy „Zwiastun Ewangelicki” oprócz kontynuacji cykli poświęconych dziedzictwu Reformacji oraz postaci Mojżesza przynosi teksty związane z ważnymi dla chrześcijan cyklicznymi wydarzeniami – w europejskiej i światowej skali.

 • Modlitwa za Ukrainę

  Drogie Siostry i Bracia w Panu naszym Jezusie Chrystusie! - W tym trudnym czasie dla naszych sióstr i braci na Ukrainie, zwracam się do Was z prośbą o modlitwę za ich kraj - napisał w liście do wiernych bp. Jerzy Samiec, zwierzchnik Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce.


Strony: « Poprzednia 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83