Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło czerwca

Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi.

Dzieje Apostolskie 5,29

Wydarzenia

 • Reformacyjny Konkurs Plastyczny 2016

  W ramach przygotowań do obchodów 500 lat Reformacji Wydawnictwo Augustana organizuje już kolejny raz Ogólnopolski Reformacyjny Konkurs Plastyczny. 28 grudnia br. komisja diecezjalna wybrała najlepsze prace w trzech grupach wiekowych. Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych uczestników Reformacyjnego Konkursu Plastycznego – SOLA SCRIPTURA zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 14 stycznia 2017 r. (sobota) w kościele  ewangelickim w Ustroniu o godz. 11.30.

 • Życzenia Biskupa Kościoła Jerzego Samca

  Życzę Wam wszystkim, by Jezus Chrystus stał się pokojem w Waszych rodzinach, domach, miastach, w całym kraju. Byśmy nieśli Jego przesłanie o pokoju innym i potrafili wzajemnie się szanować i rozumieć. Niechaj Boże Narodzenie będzie czasem prawdziwego pojednania.

 • Przedświąteczne spotkania

  Biskup Diecezji Cieszyńskiej Adrian Korczago uczestniczył w minionym tygodniu w licznych przedświątecznych spotkaniach.

 • 5556 prezentów dla dzieci

  Koniec roku to wyjątkowo pracowity czas dla Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Dzięgielowie. To czas akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę". Tym razem z Centrum wysłano do dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii 5 556 świątecznych paczek. Przygotowywano je w całej Polsce.

 • Głosuj na kościół Jezusowy w Cieszynie

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało o rozpoczęciu krajowego etapu selekcji obiektów ubiegających się o Znak Dziedzictwa Europejskiego - 2017. Wybór projektów na etapie krajowym nastąpi na podstawie internetowego głosowania.

Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 84 Następna »