Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • 5556 prezentów dla dzieci

  Koniec roku to wyjątkowo pracowity czas dla Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Dzięgielowie. To czas akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę". Tym razem z Centrum wysłano do dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii 5 556 świątecznych paczek. Przygotowywano je w całej Polsce.

 • Głosuj na kościół Jezusowy w Cieszynie

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało o rozpoczęciu krajowego etapu selekcji obiektów ubiegających się o Znak Dziedzictwa Europejskiego - 2017. Wybór projektów na etapie krajowym nastąpi na podstawie internetowego głosowania.

 • Ewangelickie drogowskazy. W co wierzymy, jak żyjemy

  W parafiach w całej Polsce można nabyć kolejny rocznik „Kalendarza Ewangelickiego” oraz niepowtarzalny przewodnik po bogactwie Biblii - Z Biblią na co dzień.


 • Charytatywny Koncert Adwentowy w Międzyrzeczu

  10 grudnia w Międzyrzeczu miał miejsce Charytatywny Koncert Adwentowy, w którym wzięli udział: Beata Bednarz, Diecezjalna Orkiestra Dęta i chór parafialny z Międzyrzecza. Wydarzenie odbyło się w związku z akcją charytatywną w celu remontu kościoła, który uległ częściowemu spaleniu 28 lipca 2016 roku.

 • Jak współcześnie przeżywamy adwent i pamiątkę Narodzenia Pańskiego?

  Jak współcześnie przeżywamy adwent i pamiątkę Narodzenia Pańskiego, zastanawiają się autorzy „Zwiastuna Ewangelickiego” 23/2016.

Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 83 Następna »