Przedświąteczne spotkania w domach opieki

Biskup Adrian Korczago przed Świętami Bożego Narodzenia wziął udział w przedświątecznych spotkaniach z pensjonariuszami i pracownikami Ewangelickich Domów Opieki na terenie diecezji cieszyńskiej.

We wtorek 19 grudnia 2017 biskup uczestniczył w przedświątecznym spotkaniu z pracownikami i wolontariuszami Ewangelickich Domów Opieki „Emaus-1” i „Emaus-2” w Dzięgielowie. 22 grudnia odwiedził przebywających tam pensjonariuszy, a 23 grudnia przeżył spotkanie wigilijne z siostrami diakonisami w Diakonacie „Eben-Ezer” w Dzięgielowie.

Ponadto 21 grudnia 2017 roku biskup wziął udział w nabożeństwie spowiednio-komunijnym w Ewangelickim Domu Opieki „Soar” w Bielsku oraz przekazał obecnym życzenia świąteczne oraz drobny upominek.

Najnowsze wpisy

  • Diecezja zebrała 850 ręczników

    Diecezja Cieszyńska włączyła się w projekt „Ręczniki dla Zespołu Opiekuńczo-Leczniczego Sióstr Boromeuszek w Cieszynie”.

    Czytaj więcej
  • Zmarł śp. Ernest Pinkas

    Informujemy, że we wtorek 17 lipca 2018 r. zmarł w wieku 88 lat śp. Ernest Pinkas, długoletni dyrygent chóru Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Goleszowie. Stał na czele chóru mieszanego w latach 1949-82.

    Czytaj więcej