Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

Tegoroczny Tydzień upływa pod hasłem: „Pragniesz?”.

Dziś o godz. 10.00 rozpocznie się Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską, potem w programie m.in. warsztaty na temat techniki pisarskiej z czasów biblijnych; seminarium ks. Pavlo Shvartsa o mitach i rzeczywistości życia w obcym kraju; seminarium Katarzyny i Olgierda Koniecznych o tym jak nie utracić miłości do nastoletniego, zbuntowanego dziecka. O godz. 17.00 – spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych pt. „Słuchaj i czekaj jak Anna i Symeon” Elke Werner; o godz. 20.00 – koncert zespołu Pathlife.

Szczegóły i transmisja ewangelizacji na: www.te.cme.org.pl

Najnowsze wpisy

  • Terminarz obchodów

    Zachęcamy, aby zapoznać się z wydarzeniami związanymi z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, które będą się odbywać na terenie Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.

    Czytaj więcej
  • Ruch gromadkarski na Mazurach

    Mazury budzą zachwyt, zwłaszcza wśród osób przyjeżdżających na letni odpoczynek albo odbywają wędrówki po miejscach, które z różnych powodów wydają im się ciekawe. Jednak mało kto wie, że polskość nie pojawiła się tu w 1945 roku, lecz trwała od wielu wieków – zapisana w Bibliach, śpiewnikach, postyllach. A przede wszystkim – w świadomości ludzi, którzy podczas […]

    Czytaj więcej