Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

Tegoroczny Tydzień upływa pod hasłem: „Pragniesz?”.

Dziś o godz. 10.00 rozpocznie się Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską, potem w programie m.in. warsztaty na temat techniki pisarskiej z czasów biblijnych; seminarium ks. Pavlo Shvartsa o mitach i rzeczywistości życia w obcym kraju; seminarium Katarzyny i Olgierda Koniecznych o tym jak nie utracić miłości do nastoletniego, zbuntowanego dziecka. O godz. 17.00 – spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych pt. „Słuchaj i czekaj jak Anna i Symeon” Elke Werner; o godz. 20.00 – koncert zespołu Pathlife.

Szczegóły i transmisja ewangelizacji na: www.te.cme.org.pl

Najnowsze wpisy

  • Wizyta delegacji Światowej Federacji Luterańskiej

    13 i 14 sierpnia 2018 roku na terenie Diecezji Cieszyńskiej przebywali przedstawiciele Rady Światowej Federacji Luterańskiej. W skład delegacji weszli m.in. abp Estonii Urmas Viilma – wiceprezydent ŚFL na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz przedstawiciele z Niemiec, Słowacji i Polski.

    Czytaj więcej
  • Promocja książki „Biskup Juliusz Bursche. Ślady pamięci zatrzymane w kadrze”

    Promocja książki „Biskup Juliusz Bursche. Ślady pamięci zatrzymane w kadrze” Burmistrz Miasta Wisła Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle serdecznie zapraszają na promocję książki  8 września 2018 r. o godz. 17.00. w sali głównej biblioteki, Dom Zdrojowy pl. Hoffa 3. W programie m.in.: Promocja publikacji – Danuta Szczypka Spotkanie z Rodziną Biskupa – […]

    Czytaj więcej