„Dzieci śpiewają kolędy” 2020

Towarzystwo Ewangelickie im. ks. Franciszka Michejdy przesyła podziękowania dla wszystkich chórów dziecięcych diecezji cieszyńskiej uczestniczących w koncertach „Dzieci śpiewają kolędy” w cieszyńskim teatrze.

W imieniu placówek edukacyjnych Towarzystwa Ewangelickiego im. ks. Franciszka Michejdy, które od ponad 25 lat są organizatorami Koncertu Kolęd „Dzieci śpiewają kolędy” w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, pragniemy podziękować wszystkim parafianom, a w szczególności młodym chórzystom za dotychczasową współpracę.

Przesyłamy pocztówkę muzyczną z najlepszymi życzeniami świątecznymi i nadzieją, że za rok będziemy znów mogli się spotkać na deskach teatru.

Towarzystwo Ewangelickie im. ks. Franciszka Michejdy

Najnowsze wpisy

  • 80-te urodziny księdza Henryka Czembora

    26 listopada 2021 roku jubileusz 80-tych urodzin obchodził ksiądz Henryk Czembor. Emerytowany duchowny urodził się 26 listopada 1941 roku w Pszczynie jako syn Pawła i Marty z domu Kozioł. Studia teologiczne na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie rozpoczął w 1959 roku, po czym w dniu 13 października 1963 roku został ordynowany w swojej rodzinnej parafii […]

    Czytaj więcej
  • Wprowadzenie rady parafialnej w Cieszynie

    21 listopada 2021 roku została wprowadzona w urząd nowa Rada Parafialna, Rady Filiałów oraz Komisja Rewizyjna parafii ewangelickiej w Cieszynie. Uroczystego wprowadzenia w Niedzielę Wieczności dokonał zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej, biskup Adrian Korczago. Podczas nabożeństwa połączonego z Wieczerzą Pańską biskup wygłosił okolicznościowe kazanie, w którym, nawiązując do perspektywy wieczności oraz związanej z nią teraźniejszej nadziei, odniósł […]

    Czytaj więcej