Koncert „Ballada o świecie, którego już nie ma”

Serdecznie zapraszamy na koncert „Ballada o świecie, którego już nie ma” w kościele Jezusowym w Cieszynie 27 listopada o godz. 18:00 w wykonaniu Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean-Claude’a Hauptmanna oraz Magdy Brudzińskiej.

„Ballada o świecie, którego już nie ma” to muzyczna opowieść o tych, którzy kiedyś współtworzyli koloryt polskich wiosek i miast. Tych, którzy byli sąsiadami, znajomymi, przyjaciółmi. W przeddzień Chanuki czyli żydowskiego Święta Świateł zbliżymy się do tego świata, którego już dzisiaj nie ma. Będzie sentymentalnie ale i radośnie.

Wykonawcami koncertu będzie Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean-Claude’a Hauptmanna, natomiast gościem wieczoru Magda Brudzińska – charyzmatyczna wokalistka, altowiolistka, aranżerka i producentka muzyczna. Od ponad dwudziestu lat dzieli się swoją pasją i profesjonalizmem z publicznością w kraju i za granicą. Ostatni Klezmer Galicji Leopold Kozłowski tak o Niej powiedział: 
“… Klezmerem trzeba się urodzić. Trzeba mieć tę iskrę. Jeśli się bardzo pokocha muzykę i ona wejdzie w serce, wtedy można nazwać się klezmerem. Magda Brudzińska jest niezwykle utalentowaną wokalistką, ma piękny głos i tę iskrę ma…”

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Muzyczne ARTIS.
Bilety w cenie 25 złotych rezerwować można pod numerem telefonu 605 119 799. Będą również dostępne przed koncertem.

Najnowsze wpisy