Młodzieżowe rozpoczęcie wakacji w Wiśle-Malince

24 czerwca 2023 roku w Wiśle-Malince odbyło się zorganizowane przez diecezję cieszyńską oraz parafię ewangelicką w Wiśle-Malince młodzieżowe rozpoczęcie wakacji pod hasłem „NAŁADOWANI”.

Młodzież z całej diecezji zebraną w Centrum Parafialnym przywitał jeden z liderów grupy „ECho” Jakub Górniok. Następnie odbyła się zabawa integracyjna, która miała na celu utworzyć z uczestników trzyosobowe grupy. W tych grupach młodzież wzięła udział w grze terenowej, której głównym zadaniem było znalezienie 11 ukrytych osób i doprowadzenie ich do wybranej wcześniej osoby.

Kolejnym punktem programu był poczęstunek oraz czas wolny, podczas którego uczestnicy integrowali się poprzez rozmowy, tańce (w szczególności poprzez popularną wśród młodzieży belgijkę) czy grę w ziemniaka.

Zwieńczeniem programu był wieczorny koncert Zespołu CME, który odbył się w głównej sali Centrum Parafialnego. W trakcie występu rozważaniem na temat bycia „naładowanym” podzielił diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Mateusz Mendroch.

Tekst: na podstawie relacji Anety Rokowskiej

Zdjęcia: Mateusz Sikora

Najnowsze wpisy