Nowa strona „Zwiastuna Ewangelickiego”

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony „Zwiastuna Ewangelickiego”.

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową wersję strony www.zwiastun.pl.
W pierwszej zamieszczonej tam informacji wyjaśniamy: Od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową odsłoną strony internetowej „Zwiastuna Ewangelickiego” – www.zwiastun.pl. Ma ona nowe możliwości prezentacji treści naszego dwutygodnika, a także będzie właściwie współpracować z naszymi prenumeratorami.

Wypadki ostatnich tygodni zmotywowały nas do przyspieszenia końcowego etapu prac. Z datą 22 marca ukazał się 6. tegoroczny numer „Zwiastuna Ewangelickiego”. W standardowym terminie wysłaliśmy wydanie papierowe do parafii wszystkim prenumeratorom. Jednak brak niedzielnych nabożeństw w kościołach utrudni odbiór czasopisma. Z tego powodu postanowiliśmy udostępnić jeszcze nie całkiem gotową stronę, aby teksty z ostatniego numeru były dostępne dla szerszego grona czytelników.

Treść 6 numeru „Zwiastuna Ewangelickiego” można poznać otwierając artykuły w kolejnych rubrykach lub cały numer w formacie pdf – https://www.zwiastun.pl/zwiastuny/zwiastun-ewangelicki-6-2020/. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji każdy kontakt z Ewangelią i Kościołem – także przez czasopismo – jest ważny i pomocny w samotności i odosobnieniu.

Strona jest dalej w budowie i z tego powodu przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Każdego dnia będziemy uzupełniać kolejne rubryki i działy. Jeszcze w marcu planujemy udostępnić wszystkie tegoroczne numery czasopisma.

Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Redakcja „Zwiastuna Ewangelickiego”

Najnowsze wpisy