Odwołane spotkania, przesunięty finał “Sola Scriptura”!

Informujemy, że rekolekcje dla duchownych, rad parafialnych i synodałów, Konferencja Młodych i konferencja kobiet zaplanowane na sobotę 14 marca i niedzielę 15 marca zostają odwołane! Finał konkursu Sola Scriptura został przełożony na czerwiec.

Spotkania zostały odwołane w związku z odnotowaniem na terenie miasta Cieszyn i powiatu cieszyńskiego dwóch przypadków koronowirusa i podjęcia przez władze samorządowe i rządu ograniczeń oraz zakazu  zgromadzeń publicznych.

Drodzy Uczestnicy Konkursu Sola Scriptura! W związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) jesteśmy zmuszeni ogłosić, że finał Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego „Sola Scriptura 2019/2020” nie odbędzie się w dniu 21 marca 2020 roku.

Doceniając Wasze zaangażowanie w studiowanie Biblii, nie chcemy odwoływać tegorocznego finału. Przenosimy go na 20 czerwca 2020 roku. Przy wyborze tego terminu staraliśmy się uwzględnić inne, tradycyjne w tym okresie, wydarzenia parafialne i szkolne. 

Jest to proponowany termin, na który wpływ będzie miała sytuacja w następnych miesiącach. Jeżeli w czerwcu przeprowadzenie konkursu będzie możliwe, to w połowie maja podamy wszystkie informacje organizacyjne związane z nowym terminem. 

Organizatorzy

Najnowsze wpisy

  • Dla dzieci na TE w Dzięgielowie

    Niebawem w Dzięgielowie rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny. Organizatorzy przygotowują wydarzenie zawsze z myślą o dorosłych, młodzieży i dzieciach.

    Czytaj więcej
  • Po prostu SpotkajMY się!

    W czwartek 7 lipca rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny (TE) w Dzięgielowie, w czasie którego większość punktów programu będzie odbywać się w namiotach. 

    Czytaj więcej