Przedświąteczne spotkania w domach opieki

Biskup Adrian Korczago przed Świętami Bożego Narodzenia wziął udział w przedświątecznych spotkaniach z pensjonariuszami i pracownikami Ewangelickich Domów Opieki na terenie diecezji cieszyńskiej.

We wtorek 19 grudnia 2017 biskup uczestniczył w przedświątecznym spotkaniu z pracownikami i wolontariuszami Ewangelickich Domów Opieki „Emaus-1” i „Emaus-2” w Dzięgielowie. 22 grudnia odwiedził przebywających tam pensjonariuszy, a 23 grudnia przeżył spotkanie wigilijne z siostrami diakonisami w Diakonacie „Eben-Ezer” w Dzięgielowie.

Ponadto 21 grudnia 2017 roku biskup wziął udział w nabożeństwie spowiednio-komunijnym w Ewangelickim Domu Opieki „Soar” w Bielsku oraz przekazał obecnym życzenia świąteczne oraz drobny upominek.

Najnowsze wpisy

  • Spotkanie z prawosławnym abp. Ablem

    18 kwietnia uczestnicy Instytutu Pastoralnego wraz z przewodzącym mu bp. Adrianem Korczago udali się do prawosławnego Soboru Przemienienia Pańskiego, aby tam uczestniczyć we wspólnej modlitwie, której przewodniczył abp. Abel – zwierzchnik diecezji lubelsko-chełmskiej Kościoła prawosławnego.

    Czytaj więcej
  • Instytut Pastoralny w Lublinie ciąg dalszy

    W dniach 14-18 kwietnia 2024 roku odbył się w Lublinie Instytut Pastoralny (IP) dla praktykantów i wikariuszy Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.

    Czytaj więcej