Prośba o modlitwę o Jonathana Lacha

W piątek 17 września 2021 roku Jonathan Lach, 3-letni parafianin z Goleszowa urodzony w Irlandii przechodzi operację, która ma uratować go od kalectwa.

Drogie siostry i bracia w Jezusie Chrystusie!

W piątek 17 września o godz. 10:00 czasu lokalnego w St. Louis w Stanach Zjednoczonych (godz. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego) Jonathan Lach, 3-letni parafianin z Goleszowa urodzony w Irlandii będzie przechodził operację, która ma uratować go od kalectwa. Proszę Was o modlitwę, by Bóg obdarzał mądrością lekarzy, a Jonathana i jego najbliższych swoim pokojem, który przewyższa wszelkie troski i zmartwienia.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki ofiar i pomogli sfinansować wyjazd oraz operację Jonathana w Stanach Zjednoczonych.

bp Adrian Korczago

Szczegóły: https://www.siepomaga.pl/jonathan

Najnowsze wpisy

  • Aplikacja mobilna eŚpiewnik

    Przedstawiamy aplikację mobilną eŚpiewnik, czyli Śpiewnik ewangelicki w wersji cyfrowej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie z prawosławnym abp. Ablem

    18 kwietnia uczestnicy Instytutu Pastoralnego wraz z przewodzącym mu bp. Adrianem Korczago udali się do prawosławnego Soboru Przemienienia Pańskiego, aby tam uczestniczyć we wspólnej modlitwie, której przewodniczył abp. Abel – zwierzchnik diecezji lubelsko-chełmskiej Kościoła prawosławnego.

    Czytaj więcej