Wybory rad parafialnych

W październiku i listopadzie 2021 roku odbyły się wybory do rad parafialnych w kilku parafiach Diecezji Cieszyńskiej.

17 października dokonano wyborów do rad filiałów oraz przedstawicieli filiałów do rady parafialnej parafii ewangelickiej w Cieszynie, a 24 października bp Adrian Korczago poprowadził wyborcze zgromadzenie parafialne, które dokonało wyboru rady parafialnej w Cieszynie. Uroczyste wprowadzenie nowej rady parafialnej odbyło się 21 listopada 2021 roku.

14 listopada odbyło się wyborcze zgromadzenie parafialne, które wybrało nową radę parafialną w Wiśle-Jaworniku oraz komisję rewizyjną. Wybory prowadził bp Adrian Korczago.

21 listopada ks. radca Waldemar Szajthauer poprowadził wyborcze zgromadzenie parafialne w Starym Bielsku, które wybrało nową radę parafialną wraz z komisją rewizyjną.

28 listopada w parafii ewangelickiej w Dzięgielowie wybrano nową radę parafialną oraz komisję rewizyjną. Wyborcze zgromadzenie poprowadził bp Adrian Korczago.

Najnowsze wpisy

  • Dla dzieci na TE w Dzięgielowie

    Niebawem w Dzięgielowie rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny. Organizatorzy przygotowują wydarzenie zawsze z myślą o dorosłych, młodzieży i dzieciach.

    Czytaj więcej
  • Po prostu SpotkajMY się!

    W czwartek 7 lipca rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny (TE) w Dzięgielowie, w czasie którego większość punktów programu będzie odbywać się w namiotach. 

    Czytaj więcej