18. Rodzinne Spotkanie Święteczne

 

Jak przenieść to, co najcenniejsze przy wigilijnym stole – klimat rodzinnego spotkania – tam, gdzie może się spotkać o wiele więcej osób? Od lat to się udaje na Rodzinnym Spotkaniu Świątecznym organizowanym przez Centrum Misji i Ewangelizacji w przepięknym, przytulnym Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Kilkaset osób, wspólnie śpiewane kolędy, refleksja nad Słowem  Bożym, artystyczny program familijny; potem kawa, herbata, rozmowy. Przychodzą całe rodziny, znajomi, osoby samotne, dzieci, młodzi, ludzie dojrzali i seniorzy. W miłej i ciepłej atmosferze jest miejsce dla każdego… dlatego ZAPRASZAMY TAKŻE CIEBIE. Nie wahaj się!

Centrum Misji i Ewangelizacji
zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na
18. Rodzinne Spotkanie Świąteczne

Teatr im. Adama Mickiewicza
Cieszyn 
26 grudnia 2017 roku                
godz. 16.00

W programie:
Spektakl Sceny BAJKA z Czeskiego Cieszyna pt. Królowa Śniegu
Wspólne kolędowanie
Słowo Boże – ks. Grzegorz Olek

Bilety – w cenie 15 zł – w księgarni Warto w Cieszynie (ul. Wyższa Brama 29)
i w teatrze, na pół godziny przed spotkaniem.

 

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej