Adwentowy Koncert

Serdecznie zapraszamy na Koncert Adwentowy na rzecz remontu Kościoła Jezusowego, który odbędzie się w III niedzielę Adwentu, 15 grudnia o godz. 16.00.

Chcemy poprzez nastrojową muzykę oraz refleksyjne teksty zatrzymać się i zastanowić nad istotą nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Wystąpi Wyższobramski Chór Kameralny, Wojciech Wantulok oraz goście.
Podczas koncertu prosić będziemy o złożenie datków na remont. Kościół Jezusowy pięknieje z miesiąca na miesiąc, ale zebranie funduszy na wkład własny do projektu to nasza wspólna sprawa!

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej