Koncert Biblia i muzyka: Psalm 88/87 “Panie, Boże mego zbawienia”

Serdecznie zapraszamy na koncert organizowany przez Dzielnicę Wzajemnego Szacunku. Jest to kolejny koncert z cyklu Biblia i muzyka. Przed koncertem odbędzie się dysputa, w której udział wezmą przedstawiciele czterech wyznań obecnych w Dzielnicy Wzajemnego Szacunku:

ks. abp prof. dr hab. Jerzy Pańkowski (Prawosławny Ordynariusz Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej i Prawosławny Ordynariusz WP)

ks. biskup Waldemar Pytel (Biskup Diecezji Wrocławskiej, Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce)

ks. bp prof. dr hab. Andrzej Siemieniewski (Biskup Pomocniczy Wrocławski Wikariusz Generalny)

rabin Stas Wojciechowicz (rabin z Synagogi “Ec Chaim Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie”).

Więcej o wydarzeniu na Facebooku: https://web.facebook.com/events/339686396613280/ oraz na stronie parafialnej: http://www.luteranie.org/wp-content/uploads/2018/12/koncert-biblia-i-muzyka-2018.jpg.

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej