Koncerty Wyższobramskie 2019

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie zaprasza na koncerty Wyższobramskie. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 lipca o godz. 20:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie. Wakacyjne koncerty te organizowane są już po raz drugi pod patronatem Miasta Cieszyna, a cały dochód z koncertów przeznaczony będzie remont Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Serdecznie zapraszamy.

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej