Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo w 3. Niedzielę Pasyjną – niedzielę Oculi. Nazwa tej niedzieli pochodzi słów psalmu 25: Oczy moje patrzą na Pana (werset 15). Ciężko utrzymać wzrok skupiony w jednym miejscu – przecież dookoła nas tyle rzeczy się dzieje, tyle spraw i ludzi jest godnych uwagi. Dlatego łatwo przegapić Bożą obecność przenikającą całe nasz życie. Dlatego przyjdźcie, zapraszamy – by razem utkwić wzrok w Bogu – a On, przewrotnie, ukaże nam jak w zwierciadle nasze życie i podpowie, jak przeżywać je świadomie, refleksyjnie i w pełni.

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej