Pokaz aplikacji Uliczny S.M.A.R.T.

Pedagodzy ulicy w Bytomiu zapraszają w czwartek, 28 czerwca o godz. 10.00 na spotkanie i premierowy pokaz aplikacji „Uliczny S.M.A.R.T.”

Aplikacja wspiera wychowawców i pedagogów ulicy w rejestrowaniu ich działań oraz interwencji w terenie i nie tylko. Dzięki wskaźnikom SMART i intuicyjnej formie raportowania  możliwy teraz będzie dostęp do danych osobowych, monitorowania nastroju i emocji, umiejętności, orientacji na przyszłość, czy mapy relacji podopiecznych (zgodnie z wymogami RODO).

UWAGA
Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesłać na adres: uno@cme.org.pl
Dla każdej osoby zgłoszonej przewidziano zwrot kosztów podróży do kwoty 50,00 PLN.

Program spotkania:
9.30–10.00       Rejestracja uczestników
10.00–11.00      Regulacje, Ochrona, Dane, Osoba w edukacji nieformalnej i nie tylko
11.00–11.30       Przerwa kawowa
11.30–12.30       Premiera STREETSMART, czy jak współczesna technologia może pomóc
12.30–13.00       Wydawanie zaświadczeń

Organizatorzy:
Mobile School: belgijska organizacja wspierająca dzieci i młodzież w edukacji nieformalnej na całym świecie. Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP: partner projektu, który w ramach Grupy Pedagogów Ulicy UNO pracuje z dziećmi i młodzieżą w Bytomiu. ARSIS: grecka organizacja działająca na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych w  kryzysie, udzielając im wsparcia psychologicznego, edukacyjnego oraz szkoleniowego. PRAKSIS: grecka organizacja działająca na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych.

Miejsce spotkania:
Sala w budynku Cisza Syjonu, ul. Matki Ewy 1, 41-923 Bytom- Miechowice

Termin:
28 czerwca 2018 roku, w godz. 10.00-13.00

Partnerzy:

Najnowsze wpisy

  • Centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w Brennej

    24 stycznia 2023 roku w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się centralne ekumeniczne nabożeństwo diecezjalne w ewangelickim kościele Apostoła Bartłomieja w Brennej.

    Czytaj więcej
  • Spotkanie Liderów Młodzieżowych

    Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży Diecezji Cieszyńskiej serdecznie zapraszają na Spotkanie Liderów Młodzieżowych. Spotkanie jest dla wszystkich angażujących się w parafiach w pracę z młodzieżą – duchownych i liderów młodzieżowych. Termin: 11.02.2023., godz. 09.00-18.00 Miejsce: Cieszyn, parafia ewangelicka  Zgłoszenia:Do 6.02.2023 poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdziesz go >TUKoszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowe informacje zostaną przesłane […]

    Czytaj więcej