#zostańwdomu i… czytaj!

Zapraszamy do odwiedzania księgarń internetowych. Księgarnie ewangelickie stacjonarne są zamknięte, ale nadal działają księgarnie internetowe. Drzwi są chwilowo zamknięte, ale serca dla czytelników zawsze szeroko otwarte!
 

Księgarnia Augustana

Wydawnictwo Augustana w ramach swojej działalności prowadzi także stacjonarną i internetową Księgarnię Augustana, która oferuje przede wszystkim książki własne, ale także szeroko pojętą literaturę religijną. W ofercie można znaleźć Biblie, Śpiewnik ewangelicki i postylle ze zbiorami kazań czyli książki, które pomagają nam w przeprowadzeniu nabożeństw domowych. 

Ponadto księgarnia poleca książki historyczne, literaturę dla dzieci, powieści. Można także kupić e-booki ks. Leszka Czyża wydane przez Wydawnictwo Augustana dostępne na woblink.

W związku z obecną sytuacją Wydawnictwo Augustana udostępniło nową stronę www.zwiastun.pl, aby – mimo problemów w dystrybucji wydania papierowego – czytelnicy mogli zapoznać się z najnowszymi numerami czasopisma. Strona jest dalej w budowie i z tego powodu mogą występować utrudnienia. Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Zamówienia złożone w księgarni internetowej są obecnie wysyłane minimum raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią: ksiegarnia@augustana.pl
e-mail: ksiegarnia@augustana.pl


Księgarnia Warto

Księgarnia „Warto” w Cieszynie pracuje mimo zamkniętych drzwi (z powodu zagrożenia epidemicznego). W dobie internetu to nic trudnego. Przyjmujemy zamówienia online, odbieramy telefony, doradzamy, proponujemy.

Księgarnia zapewnia dostęp do literatury, muzyki oraz filmów chrześcijańskich ze szczególnym uwzględnieniem tematyki biblijnej i protestanckiej. Posiada w swojej ofercie około 3 000 tytułów. Jest także głównym dystrybutorem publikacji Wydawnictwa Warto.

Współpracując z ponad 40 kontrahentami w Polsce, udostępnia na wirtualnych półkach różnorodne pozycje dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Na czas akcji #zostanwdomu księgarnia poleca w specjalnych cenach: familijne słuchowiska i płyty z wykładami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią:

e-mail: ksiegarnia@cme.org.pl


Księgarnia  „Głos życia”
Prowadzi głównie sprzedaż publikacji Wydawnictwa „Głos życia” działającego przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Katowicach.

Najnowsze wpisy