#zostańwdomu i… czytaj!

Zapraszamy do odwiedzania księgarń internetowych. Księgarnie ewangelickie stacjonarne są zamknięte, ale nadal działają księgarnie internetowe. Drzwi są chwilowo zamknięte, ale serca dla czytelników zawsze szeroko otwarte!
 

Księgarnia Augustana

Wydawnictwo Augustana w ramach swojej działalności prowadzi także stacjonarną i internetową Księgarnię Augustana, która oferuje przede wszystkim książki własne, ale także szeroko pojętą literaturę religijną. W ofercie można znaleźć Biblie, Śpiewnik ewangelicki i postylle ze zbiorami kazań czyli książki, które pomagają nam w przeprowadzeniu nabożeństw domowych. 

Ponadto księgarnia poleca książki historyczne, literaturę dla dzieci, powieści. Można także kupić e-booki ks. Leszka Czyża wydane przez Wydawnictwo Augustana dostępne na woblink.

W związku z obecną sytuacją Wydawnictwo Augustana udostępniło nową stronę www.zwiastun.pl, aby – mimo problemów w dystrybucji wydania papierowego – czytelnicy mogli zapoznać się z najnowszymi numerami czasopisma. Strona jest dalej w budowie i z tego powodu mogą występować utrudnienia. Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Zamówienia złożone w księgarni internetowej są obecnie wysyłane minimum raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią: ksiegarnia@augustana.pl
e-mail: ksiegarnia@augustana.pl


Księgarnia Warto

Księgarnia „Warto” w Cieszynie pracuje mimo zamkniętych drzwi (z powodu zagrożenia epidemicznego). W dobie internetu to nic trudnego. Przyjmujemy zamówienia online, odbieramy telefony, doradzamy, proponujemy.

Księgarnia zapewnia dostęp do literatury, muzyki oraz filmów chrześcijańskich ze szczególnym uwzględnieniem tematyki biblijnej i protestanckiej. Posiada w swojej ofercie około 3 000 tytułów. Jest także głównym dystrybutorem publikacji Wydawnictwa Warto.

Współpracując z ponad 40 kontrahentami w Polsce, udostępnia na wirtualnych półkach różnorodne pozycje dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Na czas akcji #zostanwdomu księgarnia poleca w specjalnych cenach: familijne słuchowiska i płyty z wykładami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią:

e-mail: ksiegarnia@cme.org.pl


Księgarnia  „Głos życia”
Prowadzi głównie sprzedaż publikacji Wydawnictwa „Głos życia” działającego przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Katowicach.

Najnowsze wpisy

  • 80-te urodziny księdza Henryka Czembora

    26 listopada 2021 roku jubileusz 80-tych urodzin obchodził ksiądz Henryk Czembor. Emerytowany duchowny urodził się 26 listopada 1941 roku w Pszczynie jako syn Pawła i Marty z domu Kozioł. Studia teologiczne na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie rozpoczął w 1959 roku, po czym w dniu 13 października 1963 roku został ordynowany w swojej rodzinnej parafii […]

    Czytaj więcej
  • Wprowadzenie rady parafialnej w Cieszynie

    21 listopada 2021 roku została wprowadzona w urząd nowa Rada Parafialna, Rady Filiałów oraz Komisja Rewizyjna parafii ewangelickiej w Cieszynie. Uroczystego wprowadzenia w Niedzielę Wieczności dokonał zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej, biskup Adrian Korczago. Podczas nabożeństwa połączonego z Wieczerzą Pańską biskup wygłosił okolicznościowe kazanie, w którym, nawiązując do perspektywy wieczności oraz związanej z nią teraźniejszej nadziei, odniósł […]

    Czytaj więcej