Przedświąteczne spotkania biskupa

W okresie poprzedzającym Święta Narodzenia Pańskiego bp Adrian Korczago wziął udział w spotkaniach z pracownikami i pensjonariuszami Ewangelickich Domów Opieki na terenie Diecezji Cieszyńskiej.

We wtorek 18 grudnia 2018 roku biskup spotkał się w Diakonacie Żeńskim “Eben-Ezer” w Dzięgielowie z pracownikami i współpracownikami Ewangelickiego Domu Opieki “Emaus-1” i “Emaus-2”. Wyraził wdzięczność za poświęcenie i trud wkładany w pracę z pensjonariuszami oraz przekazał życzenia, by Bóg wspierał i dodawał sił w mierzeniu się z wyzwaniami codzienności. Szczególnie zwrócił się w stronę dwóch osób z Ukrainy, życząc im dobrego odnalezienia się w nowym środowisku.

Dzień później, 19 grudnia 2018 roku, biskup odwiedził pensjonariuszy w domach “Emaus-1” i “Emaus-2”, gdzie przekazał zebranym życzenia świąteczne oraz drobny upominek. 20 grudnia 2018 roku biskup spotkał się z podopiecznymi Ewangelickiego Domu Opieki “Soar” w Bielsku-Białej.

Zdj. ks. Emil Gajdacz, ks. Marek Londzin

Najnowsze wpisy

  • Dla dzieci na TE w Dzięgielowie

    Niebawem w Dzięgielowie rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny. Organizatorzy przygotowują wydarzenie zawsze z myślą o dorosłych, młodzieży i dzieciach.

    Czytaj więcej
  • Po prostu SpotkajMY się!

    W czwartek 7 lipca rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny (TE) w Dzięgielowie, w czasie którego większość punktów programu będzie odbywać się w namiotach. 

    Czytaj więcej