Senat i spotkanie adwentowo-wigilijne ChAT

W czwartek 16 grudnia 2021 roku w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie obradował Senat oraz odbyło się spotkanie adwentowo-wigilijne.

Podczas obrad Senatu dyskutowano o najważniejszych aspektach funkcjonowania Akademii. Następnie nauczyciele akademiccy, pracownicy, studenci i przyjaciele uczelni wzięli udział w spotkaniu adwentowo-wigilijnym. Słowa Ewangelii św. Łukasza mówiące o narodzinach Jezusa odczytał bp prof. Marcin Hintz, a następnie głos zabrali: rektor abp prof. zw. dr hab. Jerzy Pańkowski, zwierzchnik Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce bp Jerzy Samiec oraz prorektor ChAT ks. prof. Bogusław Milerski. W obu częściach uczestniczył również zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej bp Adrian Korczago. W trakcie uroczystości przekazywano świąteczne życzenia, a także kolędowano wraz z dwoma chórami akademickimi.

fot. Facebook / Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

Najnowsze wpisy

  • Dla dzieci na TE w Dzięgielowie

    Niebawem w Dzięgielowie rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny. Organizatorzy przygotowują wydarzenie zawsze z myślą o dorosłych, młodzieży i dzieciach.

    Czytaj więcej
  • Po prostu SpotkajMY się!

    W czwartek 7 lipca rozpocznie się 73. Tydzień Ewangelizacyjny (TE) w Dzięgielowie, w czasie którego większość punktów programu będzie odbywać się w namiotach. 

    Czytaj więcej