Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło kwietnia

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma go tu, ale wstał z martwych.

Łk 24,5-6

Wydarzenia

 • Ogólnopolski Konkurs Biblijny Sola Scriptura 2016/17

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego Sola Scriptura 2016/17 dla uczniów szkół podstawowych (kl. IV - VI), gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych oraz do konkursu plastycznego uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

   

 • Prośba o składanie ofiar na rzecz osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech

  4 sierpnia 2016 r.  o godz. 3:36 środkowe Włochy zostały dotknięte trzęsieniem ziemi o sile 6 stopni w skali Richtera. Zginęło co najmniej 247 osób, ponad 400 jest rannych, wiele pozostaje zaginionych. Diakonia Kościoła prosi o składanie ofiar na rzecz pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

 • Dzieci z Bieszczad w Dzięgielowie

  Już po raz czternasty w Dzięgielowie odbyły się kolonie dla dzieci z Bieszczad. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji – m.in. zajęcia biblijne, sportowe i taneczne, wycieczki, ognisko. Projekt wsparła Diakonia Polska.


 • Czy jako Kościół zawsze jesteśmy godni polecenia?

  Rok Kościoła już na półmetku. Czy jako Kościół zawsze jesteśmy godni polecenia? – zastanawia się bp Adrian Korczago w kontekście nadchodzącego jubileuszu 2017 roku: – 500 lat odnowy zobowiązuje.(…) To będzie czas wielkiego świętowania, angażujący nasz zapał i energię. Czy jednak posiadamy w sobie pokój, że bez usilnego zabiegania, również mamy szansę zostać dostrzeżeni?

 • Pożar w kościele ewangelickim w Międzyrzeczu

  Zabytkowy ewangelicki kościół w Międzyrzeczu obchodził w lipcu swój piękny jubileusz 150 - lecia. Po 11 dniach od uroczystości, czyli 28 lipca 2016 r. nasza społeczność przeżyła bardzo trudny czas. W tym dniu palił się nasz kościół.

Strony: « Poprzednia 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 82 Następna »