Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło lipca

O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie.

List do Filipian 1,9

Wydarzenia

 • Ekumeniczne nabożenstwa

  Parafia ewangelicka w Szczyrku zaprasza na nabożeństwa ekumeniczne, które organizuje z okazji mistrzostw świata w siatkówce. Ks. Jan Byrt zbiera piłki do siatkówki, aby rozdać je dzieciom w niedziele od 31 sierpnia do 21 września 2014 r. w czasie trwania mistrzostw świata w piłce siatkowej Polska 2014.

 • Tydzień Dobrej Nowiny w Drogomyślu

  Tegoroczny Tydzień Dobrej Nowiny odbył się po kilku latach przerwy na powrót w Drogomyślu. Głównym miejscem spotkań było nowe centrum parafialne Effata. Tematem przewodnim nauczania było hasło: Na drodze do nieba.

 • Jawornik English Camp 2014

  Przyjaciele są nimi na zawsze – refren pieśni napisanej przez Michaela W. Smitha bardzo dobrze pasuje do opisu czasu, który obozowicze spędzili wraz z opiekunami w trakcie Jawornik English Camp 2014. Po raz kolejny zawiązały się nowe przyjaźnie, a ci, którzy znali się z poprzednich lat, ponownie mieli okazję przeżyć wyjątkowych 10 dni.

 • Najpiękniejsze kościoły ewangelickie

  W konkursie na najpiękniejszy kościół  zorganizowanym został przez "Dziennik Zachodni" oraz cieszyn.naszemiasto.pl wygrał kościoł ewangelicko Ap. Jakuba Starszego w Ustroniu, a drugie miejsce zajął kościół ewangelicki w Jaworzu.

 • 150 – lecie położenia kamienia węgielnego pod budowę kościoła w Międzyrzeczu

  Upalne lato, radość wakacji, słońce i odpoczynek, ale w kalendarzu parafii ewangelickiej w Międzyrzeczu to ważny czas - Święta Kościoła, Święta ludzi. W niedzielę, 20 lipca 2014 r., obchodzono w Międzyrzeczu 150 - lecie poświęcenia kamienia węgielnego pod budowę kościoła.

Strony: « Poprzednia 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 84 Następna »