Kalendarz zapowiedzi

Zapraszamy na
Witamy

Hasło roku 2017

Bóg rzekł: Dam wam serce nowe i ducha nowego dam do waszego wnętrza.

Księga Ezechiela 36,26

Hasło maja

Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.

List do Kolosan 4,6

Wydarzenia

 • XII edycja Nagrody im. ks. Leopolda Otto

  W XII edycji Nagrody im. ks. Leopolda Otto, przyznawanej corocznie przez „Zwiastun Ewangelicki” kapituła uhonorowała trójkę laureatów. Statuetki i dyplomy 17 maja br. wręczali w Bielsku-Białej biskup Kościoła Jerzy Samiec oraz ks. Jerzy Below, redaktor naczelny dwutygodnika.


 • Konferencja Delegatek Kół Pań

  W sobotę, 10 maja 2014r. w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej, odbyła się organizowana corocznie przez Diecezjalną Komisję Kobiet Diecezji Cieszyńskiej KEA w RP Konferencja Delegatek Kół Pań.


 • Spotkanie katechetów

  Katecheci pracujący w diecezji cieszyńskiej spotkali się na kolejnym spotkaniu, aby ponieść swoje umiętenosci pedagogiczne. Spotkanie odbyło się w czwartek, 8 maja 2014r. w parafii w Skoczowie.

 • Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej

  W dniach 1-4 maja 2014 roku w Sycowie odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej, których celem jest integracja poprzez rywalizację i udział w konkurencjach sportowych wielu dyscyplin.

 • Motocykliści rozpoczęli sezon

  Kilkudziesięciu motocyklistów z różnych kościołów rozpoczęło w niedzielę sezon w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej w filiale w Szczyrku Salmopolu.

  Nabożeństwo poprowadzili ks. Jan Byrt ze Szczyrku i ks. prob. Henryk Mach z Białej.

Strony: « Poprzednia 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 83 Następna »